2021. esztendő Enyészet havának 28. napja
Felhasználónév:
Jelszó:
Regisztráció
Hódmezei Őrzők
Hódmezei Őrzők

Hódmezei Őrzők Íjászegyesület

Eredményeink

DAR 2021. évi 3D versenysorozat III. forduló - Makó

Mini:Máriás Kamilla1. hely
Imre Hajnalka2. hely
Imre Boglárka  3. hely
Felnőtt férfi:Imre Péter3. hely
Máriás László6. hely

DAR 2021. évi 3D versenysorozat II. forduló - Szeged

Mini:Máriás Kamilla2. hely
Imre Hajnalka3. hely
Imre Boglárka  4. hely
Felnőtt férfi:Imre Péter3. hely
Máriás László6. hely

MÍSZ DAR 3D versenysorozat 1. forduló, Kiskunfélegyháza (2021.07.04)

Mini: Máriás Kamilla 2. hely
Imre Hajnalka 3. hely
Imre Boglárka 4. hely
Imre Csenge 5. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 8. hely
Imre Gábor 11. hely
Máriás László 12. hely

Sólyom próbák 2021. Összesítés

Mini: Máriás Kamilla 1. hely
Imre Boglárka 2. hely
Imre Hajnalka 3. hely
Imre Csenge 4. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 10. hely
Imre Gábor 16. hely
Máriás László 23. hely

Sólyom próbák 2021. 4. forduló, Sándorfalva (2021.05.20)

Mini: Imre Boglárka 1. hely
Imre Hajnalka 2. hely
Máriás Kamilla 3. hely
Imre Csenge 4. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 12. hely
Imre Gábor 14. hely
Máriás László 19. hely

Sólyom próbák 2021. 3. forduló, Kiskunfélegyháza (2021.05.08)

Mini: Máriás Kamilla 1. hely
Imre Hajnalka 2. hely
Imre Boglárka 3. hely
Imre Csenge 4. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 14. hely
Imre Gábor 21. hely
Máriás László 25. hely

Sólyom próbák 2021. 2. forduló, Hódmezővásárhely (2021.04.24)

Mini: Máriás Kamilla 1. hely
Imre Boglárka 2. hely
Imre Hajnalka 3. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 15. hely
Csordás Tibor 20. hely
Imre Gábor 22. hely
Máriás László 26. hely

Sólyom próbák 2021. 1. forduló, Pálmonostora (2021.04.10)

Mini: Imre Hajnalka 1. hely
Imre Boglárka 2. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 17. hely

Vadászat a Tisza árterében, MISZ DAR 3D VS 5. forduló, Hódmezővásárhely (2020.10.24)

Mini: Imre Boglárka 1. hely
Imre Hajnalka 2. hely
Felnőtt férfi: Imre Péter 4. hely
Csordás Tibor 9. hely
Imre Gábor 10. hely
Tiszteletreméltó férfi: Botyánszki Zsolt 7. hely

III. Kun László emlékverseny, Hódmezővásárhely (2014.06.14)

Női: Nagyhegyesi Ilona 1. hely
  Kiss Dóra 6. hely
Férfi: Botyánszki Zsolt 5. hely
  Imre Péter 7. hely
  Kovács Gábor 8. hely
  Jakab Zoltán 13. hely
Ifjúsági fiú: Ménesi Ákos 2. hely
  Sipos Csanád 3. hely
Gyermek fiú: Sipos Vajk 4. hely

TriaNON emlékverseny, Szeged (2014.06.01)

Női: Nagyhegyesi Ilona 2. hely
Férfi: Botyánszki Zsolt 14. hely
  Kovács Gábor 23. hely

Dél alföldi Régió Versenysorozat 2014 bajnoka - első verseny, Mindszent (2014.05.25)

30-50 Női: Nagyhegyesi Ilona 1. hely
14-18 ifjúsági fiú: Ménesi Ákos 1. hely
  Sipos Csanád 3. hely
10-14 gyermek fiú: Ménesi Dávid 5. hely
  Sipos Vajk 8. hely
30-50 férfi: Botyánszki Zsolt 17. hely
  Imre Péter 19. hely
  Kovács Gábor 23. hely

II. Kun László emlékverseny, Hódmezővásárhely (2013.07.20)

Női: Béres Petra 1. hely
Gyermek: Sipos Csanád 2. hely
  Sipos Vajk 11. hely
Ifjúsági fiú: Ménesi Ákos 2. hely
Férfi: Botyánszki Zsolt 6. hely
  Imre Péter 7. hely
  Imre Gábor 12. hely
  Kovács Gábor 15. hely
  Jakab Zoltán 19. hely
  Szunyog István 22. hely

Mindszenti verseny (2012.08.05)

Gyermek: Ménesi Dávid 1. hely
  Sipos Csanád
3. hely
Ifjúsági fiú: Ménesi Ákos 1. hely
  Botyánszki Máté 2. hely
Férfi: Botyánszki Zsolt 2. hely

I. Kun László emlékverseny, Hódmezővásárhely (2012.07.29)

Gyermek: Sipos Csanád 1. hely
  Ménesi Dávid 3. hely
  Sipos Vajk 8. hely
Ifjúsági fiú: Ménesi Ákos 2. hely
  Sinka Balázs 3. hely
Férfi: Botyánszki Zsolt 9. hely
  Imre Péter 14. hely
  Jakab Zoltán 22. hely
  Imre Gábor 27. hely

Gyulai Vár Kupa történelmi íjászverseny és találkozó (2012.05.27-28)

Ifjúsági: Ménesi Ákos 1. hely
  Botyánszki Máté 3. hely
Távlövés (ifi): Ménesi Ákos 1. hely

Újévköszöntő verseny, Hódmezővásárhely (2012.01.08)

Gyermek: Ménesi Dávid 5. hely
Ifjúsági: Sinka Balázs 5. hely
  Ménesi Ákos 8. hely
Férfi: Imre Péter 25. hely
  Imre Gábor 28. hely

Őszi vadászat a Szegedi Szittyaföldön (2011.10.15)

Tradicionális férfi: Botyánszki Zsolt 12. hely
  Imre Péter 17. hely

Trianon emlékverseny Szeged, Rabi-major (2011.06.04)

Férfi: Imre Péter 4. hely

Újévköszöntő verseny, Hódmezővásárhely-Sóshalom (2011.01.08)

Férfi: Fülöp Csaba 17. hely
  Imre Péter 18. hely
  Imre Gábor
19. hely

Újévköszöntő verseny, Hódmezővásárhely-Sóshalom (2010.01.02)

Férfi: Botyánszki Zsolt 9. hely
  Imre Péter 28. hely
  Imre Gábor 30. hely
  Lehoczky Péter 34. hely
  Fülöp Csaba 35. hely
  Szunyog István 38. hely

Újévköszöntő verseny, Hódmezővásárhely-Sóshalom (2009.01.03)

Ifjúsági nő:Béres PetraI. hely
Női:Csengeri DalmaII. hely
Gyermek:Botyánszki MátéIII. hely
Férfi:Imre Péter9.
 Botyánszki Zsolt12.
 Imre Gábor16.
 Lehoczky Péter22.
 Fábián László26.
 Moczó Vilmos27.
 Fülöp Csaba29.

2D íjászverseny, Mindszent (2008.09.14)

Férfi: Imre Péter
III. hely

Imre Gábor
IV. hely
Gyermek: Botyánszki Máté I. hely

Történelmi versenysorozat 2008 (összestés)

Férfi: Botyánszki Zsolt
II. hely
Gyermek: Botyánszki Máté I. hely

Történelmi OB, Szabadkígyós (2008.08.23)

Férfi: Botyánszki Zsolt
IV. hely
Gyermek: Botyánszki Máté I. hely

IV. történelmi minősítő, Győr (2008.07.26)

Férfi: Botyánszki Zsolt
II. hely
Gyermek: Botyánszki Máté II. hely

II. történelmi minősítő íjászverseny, Jánoshalma (2008.05.24)

Férfi: Botyánszki Zsolt
IV. hely
Gyermek: Botyánszki Máté II. hely

Kerecseny Ünnep Íjász Megmérettetés, Mélykút (2007.12.22)

Férfi: Imre Péter II. hely
  Imre Gábor III. hely
Női: Csengeri Dalma I. hely